Nieuws

Plaatsingen FZ Forza NK 2018 bekend

Voor het FZ Forza NK 2018 heeft de toernooileiding de plaatsing voor het FZ Forza NK vrijgegeven.

De plaatsingen zijn gedaan op basis van de Nationale Ranglijst Badminton van week 1-2018

Mannenenkelspel.


Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 6 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

 

Rick Steuten

Sebastiaan Li

Dennis Koppen

Ruud Nagel

Niels Veenstra

Jasper Koppen

Harald Hiemstra

Tim Vaessen

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

 

Mark Caljouw

Nick Fransman

Alex Vlaar

Michiel Kruijt

 

Vrouwenenkel

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 4 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

 

Mireille van Daal

Meike Versteeg

Chloe Mayer

Denise Hall

Feng Groothuijse

Judith van Cruchten

 

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

 

Gayle Mahulette

Soraya de Visch Eijbergen

Manon Sibbald

Tamara van der Hoeven

 

Mannendubbelspel

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 6 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

 

Lars Kros/Timo Stoffelen

Dennis Koppen/Jasper Koppen

Noah Jongen/Ruben Kweekel

Elano Nijkamp/Remco Pots

 

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

 

Robin Tabeling/Jelle Maas

Jacco Arends/Ruben Jille

Jim Middelburg/Alex Vlaar

Michiel Kruijt/ Léon Nottelman

 

Vrouwendubbelspel

 

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 4 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

 

Wendy Slaats/Maureen Tan

Marije Bloem/Mandy Lenderink

 

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

 

Selena Piek/Cheryl Seinen

Imke van der Aar/Debora Jille

Samantha Cuntapay/Iris Tabeling

Milou Lutgers/Alyassa Tirtosentono

 

Gemengddubbelspel

 

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 8 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

 

Ties van der Lecq/Milou Lutgers

Ruud Nagel/ Kristey Latukolan

Brandon Bessem/Ella Peters

Jasper Koppen/Rosalie Teuben

Luc Maessen/Romy de Laak

Ralph Starren/Vera Kampman

 

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

 

Robin Tabeling/Cheryl Seinen

Jacco Arends/Selena Piek

Jelle Maas/Imke van der Aar

Alex Vlaar/Iris Tabeling

 

Bron: BNL

« Terug

» Nieuws archief