Nieuws

Selectie WK 2018 bekend

De technische staf heeft vandaag de selectie bekend gemaakt voor de Wereldkampioenschappen die van 30 juli tot en met 5 augustus zullen plaatsvinden in Nanjing (China). Er zal gespeeld worden in de Nanjing Youth Olympic Games Park Arena. De plek waar in 2014 de tweede editie plaatsvond van de Youth Olympic games.
 
Voor Nederland zijn de volgende spelers geselecteerd:
Mannenenkel:
- Mark Caljouw
 
Vrouwenenkel:
- Gayle Mahulette
- Soraya De Visch Eijbergen
 
Mannendubbel:
- Jacco Arends / Ruben Jille
- Jelle Maas / Robin Tabeling
 
Vrouwendubbel:
- Selena Piek / Cheryl Seinen
- Imke van der Aar / Debora Jille
 
Gemengddubbel:
- Selena Piek / Jacco Arends
- Robin Tabeling / Cheryl Seinen
 
Bondscoach Kent Madsen: “Ons streven is om een kwartfinaleplaats te halen en goede wedstrijden te spelen waarbij de internationale topspelers door onze spelers uitgedaagd gaan worden. En wie weet kan iemand dan wel voor een verrassing gaan zorgen. “ 

« Terug

» Nieuws archief